Європейський день мов

у Рівненській ЗОШ №27

З метою привернення уваги учнів до європейських мов, заохочення їх до вивчення іноземних мов у Рівненській ЗОШ №27 28 та 29 вересня були проведені заходи у рамках Європейського року мов.

Бібліотекарі школи М. Кирилюк, Т. Демчук та вчителі іноземних мов організували книжкову та ілюстративну виставку, яка зацікавила школярів.

Учні 10-11 класів під керівництвом учителів Л.Шинкарук та О.Савюк презентували учнівські проекти і переконливо довели, що «скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

Цікавою і пізнавальною була віртуальна подорож столицями Європи з учнями 7-8 класів. Ефектні відеосюжети для перегляду  підготували вчителі О.Фоміна, А.Поліщук, Н.Малик..

О.Загура запросила учнів 8 класів до бесіди за круглим столом «Крок до Європи». Тож усі  активно обговорювали суспільні проблеми.

О.Загура, керівник  шкільного євроклубу «Мрія»