Фіолетовий день

У таборі Веселка при ЗОШ №27 - середа, день, якому присвячено останній колір веселки фіолетовий. У фіолетовий день табірне життя вирувало із звичною силою: діти їздили у парк відпочинку Хімік, де на них чекали веселі атракціони. Третій загін відвідав стацію Юних натуралістів, де познайомилися з попугаями і змійкою. У загонах теж було не менш цікаво. А після смачного обіду усіх зібрала в актовій залі гра-вікторина Відгадай мелодію. Дітворі пропонувалося відгадати мелодію пісень, які вони вивчали на уроках музики, пісень з відомих кінофільмів та українських народних пісень. Азарт гравців аж зашкалював! Бажаючих відповідати було вдосталь. Журі ледь встигали слідкувати за усіма руками. Але, все ж, є переможці, і є ті, хто трішечки недотягнув до перемоги. Тож, було визначено перші три місця для загонів, що набрали найбільшу кількість балів вони отримали подяки отримали масу позитивних емоцій і зовсім не засмутилися.  Після гри часу лишилося лише на коротеньку підсумкову лінійку, після якої веселкові діти розійшлися по своїх домівках, щоб завтра знову завітати до табору.

Л.Міщук, керівник прес-клубу