Поїздка в козацький табір «Гайдамаки»

Нещодавно  6-А клас  ЗОШ №27 побував у козацькому таборі «Гайдамаки», що розташований на вулиці Млинівській у місті Рівне. Табір зацікавив  можливістю побути на природі, побачити життя козаків.

Спочатку чоловік, одягнений у традиційний одяг, ознайомив з історією рідного краю, історією козацтва, українським побутом. Він розповів  про походження козацтва та славетних отаманів. Далі учні взяли  участь у козацьких забавах. Найбільше їм сподобалася гра «Перетягування канатів».

Після ігор діти взяли активну участь у приготуванні традиційної козацької страви – куліша. Його щодня варили під час військових походів. Рецепти козацької кухні передавалися з покоління в покоління. Куліш вийшов дуже смачний! Після вдалого обіду на них чекали нові веселощі: катання на конях верхи. Це було захоплююче! Вихованці 6-ого класу зрозуміли, що коні -  сильні та благородні тварини.

А ще взяли  участь у таких спортивних заходах, як: стрибки на батуті, стрільба з лука та у тирі. Влучно стріляли і хлопці, і дівчата.

Додому діти поверталися з масою позитивних емоцій.