Благодійний тиждень «На крилах мрії»

«На крилах мрії» - під таким девізом з ініціативи учкому школи (педагог-організатор В.Жежук) проходили благодійні заходи у ЗОШ № 27 у рамках акції міжнародного фонду допомоги онкохворим дітям «Сильні духом».

З початком тижня у вестибюлі школи зявилося незвичайне дерево – квітуча вишенька з ніжними квітами на гілках. А незабаром це деревце прикрасили райдужні кольорові метелики ( адже саме метелик є символом акції «На крилах мрії»). Ці метелики виготовили учні 1-4 класів з кольорового паперу та картону. На крильцях метеликів вони писали свої побажання усім людям Землі: це були побажання здоров’я і миру – адже кожна нормальна людина у світі прагне цих речей більше за матеріальні статки та сумнівні цінності.

Крім цього,  керівник гуртка Т. Каранюк провела майстер-клас «Розфарбуй метелика»: виготовлені метелик з білого гіпсу міг придбати кожен та розфарбувати на свій розсуд. Тут же стояла скринька по збору коштів (зібрали 654 грн.) для тих, хто цього потребує: а саме для онкохворих діток та дітей, постраждалих внаслідок АТО.

Та найяскравішою подією у рамках «благодійного» тижня став мистецький фестиваль-конкурс-ярмарок учнівської творчості «НАДІЯ» (В.Жежук, Л.Міщук, А.Алєксєєв), у якому взяли участь учні 5-11-их класів. Кожна паралель змагалася за 1-3 місця. Крім того, кожного фестивального дня присвоювалось ГРАН-ПРІ кращим із кращих. Тож, 29.02 – змагались учні 5-6-их класів ( гран-прі – 5-В кл.); 01.03. – учні 7-8 класів (гран-прі - 8-Б кл.); 02.03 – учні 9-11 класів (гран-прі - 11-Б кл.).

Кілька слів про умови участі: кожен клас представляв свою програму, яка складалася із номерів вокального, театрального, хореографічного або ж оригінального жанру (цей жанр заміняв один із трьох основних), номери представляли ведучі, які оформили свій сценарій дотримуючись теми нашого фестивалю «Надія на краще майбутнє».

Оцінювання проводилося за 10-бальною шкалою. Відзначимо, що журі фестивалю змінювалося кожного дня. І приємно підкреслити, що у його склад входили наші випускники минулих років.

Три дні кипіли фестивальні пристрасті. Тут було на що подивитися: учні співали, танцювали, декламували вірші (навіть свої власні), грали на музичних інструментах (гітара, скрипка, бандура, фортепіано, синтезатор), розігрували сценки. А дівчатка 5-Б класу запросили до танцю своїх татусів.

Найяскравішим був, звичайно, останній день – адже змагалися найстарші 9-ти, 10- класники та випускники 2016 року. Тут на глядачів та вболівальників чекав справжній сюрприз: яскраві номери, талановиті виконавці. Дехто вперше вийшов на сцену і відкрив свій талант, надзвичайно здивувавши, як вчителів так і самих себе.

Виступи були настільки сильними, що журі чекала важка праця і дуже важко було прийняти рішення. Адже у будь-якому змаганні є переможці і ті, кому до цієї перемоги не вистачило зовсім трішки…

Відзначити хочеться виступи 5-6-их класів. Вони теж потішили публіку прекрасними цікавими виступами. Тут маємо сказати, що у підготовці та проведенні своїх програм суттєву допомогу крім класних керівників, надали батьки ( від складання сценаріїв та репетицій – до виходу на сцену).

А тепер про нагороди: за перше місце колективи-учасники отримували Дипломи та солодкий пиріг ( що люб’язно спекли чарівні руки наших шкільних кухарів). Були ще Дипломи у окремих номінаціях. І головна нагорода – перехідний кубок Гран-прі.

Після завершення кожного фестивального дня проводилась ярмарка-аукціон, на якій були представлені вироби, виготовлені учнями та їх батьками, це метелики із різних матеріалів: папір, шкіра, полімерна глина,  прикраси на волосся, біжутерія, і були випечені метелики із тіста, і навіть торти у вигляді метеликів. Упродовж трьох днів на ярмарку було зібрано 599 грн.

А у четвер члени учнівського самоврядування організували у вестибюлі школи ярмарок-продаж метеликів (зібрали 390 грн.). Усі зібрані кошти (1643 грн.) буде переказано за призначенням – у благодійний фонд «Сильні духом».

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес-клубу