Засідання методичного обєднання класних керівників

Формування єдиного учнівського колективу

28.01.2016 р. в ЗОШ № 27 відбулося засідання класних керівників на тему Формування єдиного учнівського колективу, міжособистісних стосунків, атмосфери співпраці, партнерства. Методичне обєднання вчителів проходило у формі навчально-інструктивного заняття та передбачало висвітлення ряду питань, серед яких питання  конфлікту. З доповіддю з елементами презентації виступила голова методичного обєднання  Кондратюк Т.В.

Класні керівники, обєднавшись у групи, моделювали педагогічні конфліктні ситуації, обирали шляхи їх розвязання. Практичний психолог школи Басюк В.Ю. дала поради, як перевести деструктивний конфлікт у конструктивний, коли сторони набувають цінного позитивного досвіду, важливого для подальшого розвитку особистості.

Класним  керівникам цікаво було дізнатись результати психологічних досліджень щодо рівня конфліктності в учнівських колективах, порівняти їх із власними спостереженнями.

Басюк В.Ю. та Котик Л.С. запропонували провести в класних колективах тренінгові вправи Ти молодець, тому що , Передача настрою по колу, Хто я ?, Король-королева. Такі вправи формують навички підтримки самоповаги, розкривають свободу вибору особистості, довіру до власного Я; вчать розуміти емоційний стан людей.

Т.Кондратюк, керівник м/о класних керівників