Навчаємось разом з батьками

Чи просто навчатися за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»? Виявляється не зовсім. У цьому могли переконатися батьки учнів 1-Г класу ЗОШ № 27, відчувши себе в ролі учнів. Саме такі нетрадиційні батьківські збори були проведені вчителем початкових класів О.М.  Кутузою.

Збори відбулись у формі гри-конкурсу. Одна команда, «Пізнайок», складалася із учнів 1-Г класу, об’єднаних у групи. Інша команда «Помагайлики», - це батьки учнів 1-Г класу. На завдання для команд були запропоновані вправи, які виконуються на уроках читання та з предмету «Навчаємось разом». Команди виконували пісеньку складів на мелодію «Пісеньки про коника–стрибунця» та вправи на перевірку швидкості читання і вдосконалення навичок читання.

Батьківські збори промайнули швидко, цікаво і весело. З відгуків батьків я зрозуміла, що збори були корисними і ефективними, як для учнів, так і для батьків. Батьки не лише познайомились із невідомими вправами та завданнями, але й побачили активність, комунікативність, знання і вміння своїх дітей у невимушеній обстановці. А діти раді були познайомитись і провести час із батьками.

О.Кутуза,класний керівний 1-Г класу