Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Навчаємось разом з батьками

 

         Чи просто навчатися за науково-педагогічним проектом Інтелект України? Виявляється не зовсім. У цьому могли переконатися батьки учнів 1-Г класу ЗОШ № 27, відчувши себе в ролі учнів. Саме такі нетрадиційні батьківські збори були проведені вчителем початкових класів О.М.  Кутузою.

         Збори відбулись у формі гри-конкурсу. Одна команда, Пізнайок, складалася із учнів 1-Г класу, обєднаних у групи. Інша команда Помагайлики, - це батьки учнів 1-Г класу. На завдання для команд були запропоновані вправи, які виконуються на уроках читання та з предмету Навчаємось разом. Команди виконували пісеньку складів на мелодію Пісеньки про коникастрибунця та вправи на перевірку швидкості читання і вдосконалення навичок читання.

         Батьківські збори промайнули швидко, цікаво і весело. З відгуків батьків я зрозуміла, що збори були корисними і ефективними, як для учнів, так і для батьків. Батьки не лише познайомились із невідомими вправами та завданнями, але й побачили активність, комунікативність, знання і вміння своїх дітей у невимушеній обстановці. А діти раді були познайомитись і провести час із батьками.

О.Кутуза,класний керівний 1-Г класу

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)