Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

Олімпійський тиждень у ЗОШ №27

 

 

         У Рівненській ЗОШ № 27 із 19 по 23 вересня 2016 року відбулися масові спортивні заходи з нагоди Олімпійського тижня.

         Розпочався тиждень зі Свята футболу, яке організували для учнів 4-х, 5-х класів учителі Ю.В. Наконечний та  В.П. Поліщук.

         Семикласники та восьмикласники взяли участь у Святі волейболу для старшокласників під керівництвом П.В. Гринюка. Ж.Л. Чайка та А.Ф. Колот влаштували для учнів 8-х, 9-х класів Свято баскетболу.

         Учні 3-х, 6-х класів із задоволенням узяли участь у грі Веселі старти, які організували та провели Ж.Л. Чайка та Ю.Ф. Кащей.

         Ключовою подією Олімпійського тижня став День здоровя в початковій школі під керівництвом Н.М. Шевчук. А розпочався він із фізичної зарядки, що проходила під веселу запальну музику на шкільному подвірї.

         Позитивно налаштовані діти взяли активну участь в інтерактивній програмі Подорож по країні Здоровя, у яку входили спортивні завдання та завдання на ерудицію (загадки та інформація про Олімпійські ігри). Н.М. Шевчук, учитель фізичної культури, долучила до проведення Дня здоровя студентів НУВГП кафедри Здоровя людини.

         Приємні враження справила товариська зустріч між збірними командами вчителів та учнів Мега-мікс (з волейболу, баскетболу, футболу). Перемогли вчителі, але це не засмутило учнів, адже усі розуміли, що переміг досвід і, звичайно, дружба.  Олімпійський тиждень завершено. Залишились тільки в памяті щасливі обличчя школярів, позитивні емоції, приємні враження.

 

                                                                  Н. Шевчук, керівник методичного                                                                 обєднання вчителів фізичної культури

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)