Свято останнього дзвоника

Пятниця, 26 травня – останній день навчання. Напередодні усі переживали з приводу погодних умов. Та сонячний погідний ранок став справжнім сюрпризом… Чи подарунком.

На шкільному подвірї людно, лунає музика, метушаться школярі з квітами у святковому одязі.

О 9.00 пролунали святкові позивні і лінійка розпочалася. Лунали слова привітання з вуст директора та гостей. Звичайно ж, найбільше уваги отримали цьогорічні випускники – 11-класники. Адже для них ця лінійка була дійсно останньою у їх шкільному житті.

Вже стало традиційним те, що випускників вітають 10-класники, вручаючи їм традиційні символічні дзвіночки. Традиційним був і виступ 11-класників, які подарували символічний подарунок побажань рідній школі, вчителям та молодшим учням. Пісня ж від випускниці, учасниці вокальної студії «Золотий мікрофон»  Лілії Сільковської зворушила до сліз і батьків і вчителів.

На завершення  лінійки прозвучали напутні батьківські слова та благословення. Крім того, як творчий дарунок усім присутнім, вихованці хореографічної студії «Оксамит» виконали запальний танок .

Зовсім іншим став останній шкільний вальс, який розпочали учні четвертокласники і продовжили випускники 2017 року.

А після того, як пролунав останній дзвоник, випускники під рушниками  пройшли на останній урок. І в небо понеслося 100-голосе «Ура! Канікули!!!»

Л.Міщук, керівник прес-клубу