Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Рішення педагогічної ради 26 травня 2016 року (протокол № 4)

 

1.  На підставі річного оцінювання перевести до наступного класу:

у 2-А клас    34 учні;

   2-Б клас    33 учні;

   2-В клас    33 учні;

   2-Г клас    32 учні;

 

   3-А клас    29 учнів;

   3-Б клас    30 учнів;

   3-В клас    30 учнів;

   3-Г клас    13 учнів;

   3-Д клас    25 учнів;

 

   4-А клас    26 учнів;

   4-Б клас    30 учнів;

   4-В клас    26 учнів;

   4-Г клас    29 учнів;

 

  

 

5-А клас    21 учня;

5-Б клас    28 учнів;

5-В клас    24 учні;

5-Г клас    20 учнів;

 

6-А клас    29 учнів;

6-Б клас    32 учні;

6-В клас    31 учня;

 

7-А клас    30 учнів;

7-Б клас    26 учнів;

7-В клас    21 учня;

7-Г клас    25 учнів;

 

8-А клас    28 учнів;

8-Б клас    30 учнів;

8-В клас    29 учнів;

 

9-А клас    29 учнів;

9-Б клас    32 учні;

9-В клас    31 учня;

 

11-А клас    16 учнів;

11-Б клас    23 учні.

 

 

2. На підставі Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього

навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом

Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762, заяви батьків,

 залишити для повторного навчання у першому класі Членову Софію Артемівну.

 

3. Нагородити похвальним листом За високі досягнення у навчанні учнів:

1.  Бичковську Анну (2-А)

2.  Дацюк Ксенію (2-А)

3.  Камінську Юлію (2-А)

4.  Меленчук Надію (2-А)

5.  Єремова Дмитра (2-Б)

6.  Любчук Марину (2-Б)

7.  Дягеля Максима (2-В)

8.  Котика Владислава (2-В)

9.  Бобровницьку Дарину (2-Г)

10.Гордійчука Вадима (2-Г)

11.Кучечук Софію (2-Г)

12.Попеско Крістіну (2-Г)

13.Процюка Антона (2-Д)

14.Синицю Софію (2-Д)

15.Теслик Софію (2-Д)

16.Ярмолюк Дарину (3-А)

17.Борболюка Глєба (3-Б)

18.Джугана Юрія (3-Б)

19.Жужу Матвія (3-Б)

20.Кашпурову Анну (3-Б)

21.Ковтун Камілу (3-Б)

22.Сороку Олексія (3-Б)

23.Круліковського Максима (3-В)

24.Костюкович Анастасію (3-В)

25.Окуневич Анастасію (3-В)

26.Собчук Анастасію (3-В)

27.Томашевського Олександра (3-В)

28.Бондар Дарину (3-Г)

29.Гринь Дарину (3-Г)

30.Мичак Анастасію (3-Г)

31.Рембовську Євгенію (3-Г)

32.Савюка Андрія (3-Г)

33.Степасюка Едуарда (3-Г)

 

34.Гуменюк Діану (4-А)

35.Костюк Вікторію (4-А)

36.Поліщука Максима (4-А)

37.Семенюка Павла (4-А)

38.Бовгирю Ельвіру (4-Б)

39.Кравчука Михайла (4-Б)

40.Меліх Вікторію (4-Б)

41.Наконечну Вікторію (4-Б)

42.Овдієнка Микиту (4-Б)

43.Пивоварчук Анастасію (4-Б)

44.Плюссер Діану (4-Б)

45.Собанюк вікторію (4-Б)

46.Галайчука Віталія (4-В)

47.Прищепу Олександра (4-В)

48.Серветник Марту (4-В)

49.Степчин Вікторію (4-В)

50.Чередька Дениса (4-В)

51.Войтенко Анастасію (5-Б)

52.Шевчук Діану (5-Б)

53.Шемейко Анастасію (5-Б)

54.Джуган Дарину (6-А)

55.Тарасенко Дар'ю (6-А)

56.Зварича Дмитра (6-Б)

57.Кондратюк Аліну (6-Б)

58.Кітан Марію (7-Б)

59.Саліванову Дарію (7-В)

60.Нечипорук Анну (8-Б)

61.Якубець Наталію (10-А)

62.Гуляш Марію (10-Б)

63.Меліх Каріна (10-Б)

64.Наконечного Ігоря (10-Б)

65.Овдієнко Марію (10-Б)

66.Оліферук Юлію (10-Б)

67.Петрик Марію (10-Б)

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)