Гра Показуха

У рамках святкувань Тижня школи з нагоди 23-річчя ЗОШ № 27 членами учкому для паралелі 5-6 класів було проведено розважальну гру Показуха. Учасниками гри були дві збірні команди:  учні 5-их та 6-их класів. Проходила розвага у 4 тури. У першому команди без жодного слова, а лише за допомогою міміки та жестів представляли одна одній свою назву.

У ІІ турі змагалися між собою капітани: така собі незвична дуель у якій переміг той, хто найкраще показав загадане слово для суперника ( ці слова фізкультура і математика - завдання від журі).

У ІІІ турі капітани працювали вже з командами: кожна з команд придумувала певне слово на шкільну тематику, капітани пошепки ними обмінювалися, а тоді кожен із них показував слово від суперників своїй команді, бали отримувала команда, яка відгадала це слово.

А от IY тур полягав у тому , що на 2 стендах було написано по 10 слів  ( назви шкільних предметів). Капітани стають за стендами і кожен з них жестами намагається пояснити кожне із слів своїй команді ( ніхто з учасників, крім капітанів цих слів не бачить).

Зайвим було говорити, що основною емоцією від гри був сміх. Без зайвих оповідей зазначимо, що перемога у грі дісталася команді шестикласників. Саме вони виявилися найкращими показушниками в ігровому контексті цього слова.