Новорічно-розважальна програма для старшокласників

Новорічні свята  відшуміли дуже швидко. Для школярів все відбулося дещо незвично – адже заплановані вечірки та новорічно-ігрові програми не відбулися через призупинення навчання на карантин. Але канікули закінчилися, розпочався  ІІ-й семестр  і старшокласники учнівського самоврядування ЗОШ №27 вирішили надолужити втрачене – організувати тематичну післяноворічну святкову дискотеку. Отже, сказано - зроблено! Афішу – виготовили, ді-джея запросили, оголошення – зробили.

І хоч багато хто з «бувалих» скептично посміхався і казав, що шкільна дискотека це, вибачте, «відстій», вона, все ж таки, відбулася. Як кажуть очевидці: «Було круто!» . Хороша музика, запальний настрій (завдяки роботі ді-джея), веселі конкурси забезпечили успіх розважального заходу. Не обійшлося і без Діда Мороза із Снігуркою . Тож учнівська молодь ЗОШ №27 «відірвалася», як то кажуть, «по повній програмі». Кажуть, що навіть добре відома і не нова гра «У крокодила» мала шалений успіх і веселощам не було меж. Було також обрано «короля» та «королеву» шкільного танц-полу: ними стали Крамарець Настя та Кушнір Саша.

Тож, дискотека, яка відбулася у вівторок, 17.01.17 р. залишила по собі масу позитивних вражень, хороший настрій і трошки смутку – адже пройшли новорічно-різдвяні свята, промайнули канікули, і для майбутніх випускників 2017 року це була остання новорічна дискотека, де вони були ще школярами…

В.Жежук, педагог-організатор