Вуличний стріт-арт крейдою на асфальті

Четвер четвертий день Тижня школи у ЗОШ №27. Сьогодні на шкільному подвірї людно,  не зважаючи на прохолодну погоду. Діти з 1-ого по 4-ий клас вийшли із теплого шкільного приміщення, щоб взяти участь у міні-фестивалі стріт-арту крейдою на асфальті Наша школа ровесниця незалежної України. Дуже цікаво було спостерігати, як працювали школярі тепленько одягнені у кольорових куртках вони були схожі на велику кольорову клумбу Вони творили картини на асфальті Наполегливо, старанно, намагалися вкластися у відведений час.

І от роботу завершено! Тепер шкільне подвіря таке  ж кольорове, як і дитяча клумба. Мами, бабусі та усі, хто прийшов забирати своїх діток зі школи зачудовано розглядають колективні картини, з яких посміхається сонечко, майоріють національні прапори, ростуть дерева та квіти, стоять смішні будиночки Деякі із них дуже схожі на шкільну будівлю. Тож початківці теж своєрідним мистецьким дарунком привітали нашу ЗОШ №27 з ювілеєм. Тепер кожен, хто потрапить на шкільне подвіря, як мінімум посміхнеться, це ми вам гарантуєм!

Ж.Крутякова, голова комісії Інформації