Табір Веселка

30 травня 2016 року у ЗОШ № 27 розпочав свою роботу пришкільний табір Веселка. Найяскравішими подіями дня стали: концертна програма Вас вітає Веселка та святкова дискотека.

На урочистому відкритті були присутні усі 7 загонів. Вихованці табору мали змогу не лише переглянути концертно-розважальну програму, але і взяти у ній участь. Так вони із азартом та задоволенням грали у колективні ігри, відгадували літні загадки та виконували різні завдання. У ігровій формі усі мешканці країни Дитинство пригадали правила пішохода, а також позмагались на кмітливість з Хитрою чаклункою, яка хотіла усіх їх забрати на курси хитрології. Також із задоволенням дітвора аплодувала юним співакам і танцюристам ( вихованцям шкільних хореографічної та вокальної студій). Тож можна сказати що відкриття пройшло яскраво та весело!

Після обіду усі знову зібрались у великій актовій залі на дискотеку. А там Запальні пісні Дзідзьо та інших сучасних виконавців зривали шалений захват та емоції. Кожен міг танцювати так, як хотів, по закінченню дискотеки загони не хотіли розходитись

Якщо ж повернутися до повсякденних справ, то у всіх загонах відбулося традиційне знайомство, розучування девізу та загонових пісень. Були також ігри на свіжому повітрі, конкурси малюнків та оформлення приміщень загонів. Тож, час пішов! Здрастуй літо!

Л.Міщук, керівник прес-клубу

В.Жежук, педагог-організатор