Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

Тиждень безпеки дорожнього руху

         Тиждень, що минає, підніс усім нам несподіваний сюрприз- сніг Багато снігу Чого було більше радості чи проблем - сказати важко. Дітвора, звичайно була у захваті: сніжки, санки, ковзанки і т. ін. А от батьки не дуже: мокрі рукавички, взуття, синці від гри у сніжки та масових падінь на слизькій вулиці. А ще проблема з дорогою до школи і додому адже рух транспорту по вулицях, які завалені снігом та льодом теж вимагала граничної уваги як водіїв, так і пішоходів.

         У ЗОШ № 27 саме цей тиждень пройшов, як Тиждень безпеки дорожнього руху, який ряснів різноманітними заходами. Отже, розпочався він грандіозним конкурсом-виставкою малюнків на тему Безпека на дорозі. Учасниками конкурсу стали учні школи з 1 по 4 клас. Відзначимо, що усі роботи було розміщено у шкільному фойє (ледь вмістилися). Крім того, малюнки відзначилися як яскравістю, так і оригінальністю.

         У вівторок, 15 листопада, стартував конкурс рекламних плакатів Дорога до школи любить чемних і обережних пішоходів. Тут свою уяву і творче бачення демонстрували   учні 5-7-их класів.

         Середа відзначилася ще одним цікавим конкурсом, вже для паралелі 8-их класів вони розгадували кросворди та сканворди на тему Секрети багатосмугової дороги.

         Ми всі останнім часом можемо відмітити ріст популярності такого транспортного засобу, як велосипед. І хоч зараз погодні умови дещо не підходящі (це явище тимчасове), саме велосипедисти є активними учасниками дорожньо-транспортного руху. Тож актуальним є питання безпеки руху водіїв велосипедів. Саме тому у рамках тижня було проведено міні-акції для школярів Анатомія велосипеда. Вимоги до велосипедистів.

         Для учнів початкової школи у четвер було проведено цікаві тематичні лінійки Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови, де у доступній ігровій формі мудра Сова наголошувала наймолодшим школярикам, як потрібно себе пильнувати, аби не втрапити у небезпечну ситуацію на дорозі.

         І завершився тиждень проведенням єдиного уроку по школі, починаючи паралеллю 1-их і завершуючи 11-ми класами під гаслом Безпека на дорозі безпека життя.

         Отже, хочеться висловити надію, що заходи, які було проведено у нашому навчальному закладі допоможуть запобігти травматизму та нещасним випадкам, повязаним із дорожньо-транспортним рухом, закцентують увагу наших учнів та збережуть їх здоровя.

 

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників,

В.Жежук, педагог-організатор

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)