Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень, що минає, підніс усім нам несподіваний «сюрприз»- сніг… Багато снігу… Чого було більше – радості чи проблем - сказати важко. Дітвора, звичайно була у захваті: сніжки, санки, ковзанки і т. ін. А от батьки – не дуже: мокрі рукавички, взуття, синці від гри у сніжки та масових падінь на слизькій вулиці. А ще – проблема з дорогою до школи і додому – адже рух транспорту по вулицях, які завалені снігом та льодом теж вимагала граничної уваги як водіїв, так і пішоходів.

У ЗОШ № 27 саме цей тиждень пройшов, як «Тиждень безпеки дорожнього руху», який «ряснів» різноманітними заходами. Отже, розпочався він грандіозним конкурсом-виставкою малюнків на тему «Безпека на дорозі». Учасниками конкурсу стали учні школи з 1 по 4 клас. Відзначимо, що усі роботи було розміщено у шкільному фойє (ледь вмістилися). Крім того, малюнки відзначилися як яскравістю, так і оригінальністю.

У вівторок, 15 листопада, стартував конкурс рекламних плакатів «Дорога до школи любить чемних і обережних пішоходів». Тут свою уяву і творче бачення демонстрували   учні 5-7-их класів.

Середа відзначилася ще одним цікавим конкурсом, вже для паралелі 8-их класів – вони розгадували кросворди та сканворди на тему «Секрети багатосмугової дороги».

Ми всі останнім часом можемо відмітити ріст популярності такого транспортного засобу, як велосипед. І хоч зараз погодні умови дещо не підходящі (це явище тимчасове), саме велосипедисти є активними учасниками дорожньо-транспортного руху. Тож актуальним є питання безпеки руху «водіїв» велосипедів. Саме тому у рамках тижня було проведено міні-акції для школярів «Анатомія велосипеда. Вимоги до велосипедистів».

Для учнів початкової школи у четвер було проведено цікаві тематичні лінійки «Азбука безпеки на дорозі тітоньки Сови», де у доступній ігровій формі мудра Сова наголошувала наймолодшим школярикам, як потрібно себе пильнувати, аби не втрапити у небезпечну ситуацію на дорозі.

І завершився тиждень проведенням єдиного уроку по школі, починаючи паралеллю 1-их і завершуючи 11-ми класами під гаслом «Безпека на дорозі – безпека життя».

Отже, хочеться висловити надію, що заходи, які було проведено у нашому навчальному закладі допоможуть запобігти травматизму та нещасним випадкам, пов’язаним із дорожньо-транспортним рухом, закцентують увагу наших учнів та збережуть їх здоров’я.

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників,

В.Жежук, педагог-організатор