Конкурс «Юні козачата»

04.05.17 р. у нашому навчальному закладі (ЗОШ № 27) відбувся традиційний четвертий конкурс «Юні козачата». Участь у ньому брали хлопчики 3-4-х класів. Слід відзначити, що захід користується неабиякою популярністю – бажаючих взяти участь у ньому було багато. Але, після ретельного відбору, конкурсантів лишилося 11 – що теж не мало.

А тепер, безпосередньо, про конкурс: готувалися хлопці досить серйозно, хвилюванню батьків не було меж. Безліч запитань, приготувань, костюми, дефіле на сцені, робота зі звукооператором, педагогом-організатором  та членами учкому, маса різних дрібничок… І ось, у призначений день і час пролунали фанфари, засвітились вогні сцени, вийшли ведучі і – дійство розпочалось.

Юні учасники мали три конкурсні завдання: «Візитка»,«Інтелектуальний конкурс» та «Хоббі». До складу журі увійшли теж не випадкові люди: представник модельного агентства «Арт-моделс» Наталія Кичан, директор фотостудії «Бліц» Віктор Деркач, адміністратор парку сімейного відпочинку «Скай-ап», керівник театрального гуртка Артем Алексєєв та переможець І конкурсу «Юні козачата - 2010» Яцентюк Максим. Тож оцінювання було різностороннім, справедливим та компетентним. Учасники, як хто зміг, проявили свої таланти, показали здібності та уподобання. Між конкурсними завданнями, поки хлопці готувалися, глядачі могли переглянути художні номери від шкільних хореографічних колективів та гуртка «Альфа». Талановиті учасники теж не давали публіці нудьгувати.

Але все має властивість закінчуватися – тож підсумком конкурсу стало визначення та нагородження переможців. Так «Приз глядацьких симпатій» отримав Лойко Артем, 4-А клас,  а подарунком йому стала колективна гра «Твістер», грамота спеціального зразка та «Золотий квиток» від парку сімейного відпочинку «Скай-ап».

Такий же «Золотий квиток», грамоту та футбольний м’яч отримав переможець Овідієнко Антоній, 3-Д клас.

На відміну від попередніх конкурсів, журі визначили ще ІІ  і ІІІ місця. За які конкурсанти отримали грамоти та «Золоті квитки» від парку «Скай-ап».

Крім того, усі, без виключення «козачата» були нагороджені подяками за участь та солодкими призами від піклувальної ради школи.

Не обійшлося і без сліз та розчарувань, але всі ми розуміємо, що конкурс – це те ж саме змагання, де є переможені і переможці.

Женя Крутякова, голова комісії  Інформації