Українські вечорниці у ЗОШ №27

У час національного і духовного відродження ми повертаємось до свят, які проводили наші діди і прадіди. В них ми черпаємо джерело мудрості, натхнення, сподівання на кращу долю України. Такими є і українські вечорниці.

На вечорниці молодь колись збиралась, щоб у розмовах, піснях, танцях, жартах забути виснажливі години праці. Ця традиція відлунилась і в нашому столітті, але, звичайно, наповнилась новим змістом.

На справжні українські вечорниці запросили своїх батьків учні 4-А класу ЗОШ №27. Діти разом з мамами і татами співали українських пісень, відгадували старовинні загадки, сміялися над веселими гуморесками. Учні з задоволенням слухали розповіді батьків про речі, які знаходяться в старовинній скрині, прислухалися до легенд, переказів, які навчають «чому не можна так робити». Батьки навчили дітей колядок, щедрівок. Вечорниці видались веселими, цікавими. А на завершення вечора господиня почастувала всіх варениками із «сюрпризом».