Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Свято Першого дзвоника у ЗОШ №27

 


      Традиційно першовересень запрошує дітвору на навчання, гостинно відкриваючи двері шкіл. Тож першим погожим осіннім ранком пролунав срібний дзвінковий голос і на подвірї ЗОШ №27.
      Цьогоріч, як завжди, на урочистій лінійці лунали піднесені слова ведучих, виступи гостей та адміністрації, безпосередні та щирі віршики схвильованих першокласників. Не обійшлося також без пісень і танців.
        Танець був лише один, але який! Учасники хореографічної студії Любава (керівник Лукянчук Л.А.) створили цілісну танцювальну композицію у національному стилі, у фіналі якої юні танцюристи із синіх та жовтих стрічок утворили прапор нашої держави.
        Слід сказати, нинішня урочиста лінійка мала особливий відтінок. Навіть не відтінок, а яскраве національне забарвлення. Бо кожен елемент, будь то слово, вірш, пісня чи танець глибоко проникало в серце присутніх, викликаючи почуття патріотизму та гордості за свою країну.
       Свято зі сльозами на очах - сьогодні цей вислів можна застосовувати і до цьогорічного Першого дзвінка, з огляду на останні події в країні, на те, що і ми, рівняни, маємо загиблих героїв, яких на лінійці усі присутні вшанували хвилиною мовчання.
         На завершення свята наймолодші його учасники учні пяти перших класів у супроводі своїх класоводів та старшокласників через коридор рушників увійшли до школи.
         Новий 2014-2015 навчальний рік розпочався.

       

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)