День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

Завершується ще один навчальний рік. А це означає, що вже потрібно починати думати про наступний. Тож, у нашій ЗОШ №27 25.04.2017 р. відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників потенційних учнів нашої школи.

Тож на 17.30 у великій актовій залі вже було досить людно. Як годиться, гостей привітав господар великого шкільного дому директор Харів Б.Я.  Він коротко розповів про школу, її історію та найбільші здобутки.

Після цього усім присутнім було запропоновано перегляд невеличкого концерту, який підготували учасники гуртків мистецького спрямування. І дарма, що номери в основному представляли наймолодші гуртківці - учні 1-4-их класів, можна сказати, що захід мав неабиякий успіх. Про це свідчили бурхливі оплески глядацької аудиторії.  У програмі концерту звучали пісні, вірші . Та вершиною і яскравою крапкою став виступ старшої групи одного із шкільних хореографічних колективів танець Святковий гопак.

В той час, коли заступник директора у початковій школі Бачинська І.М. знайомила батьків із різними системами навчання учнів початкових класів, для майбутніх першокласників були організовані заняття: хлопчиків забрала вчитель фізкультури Шевчук Н.М., яка провела естафету, а дівчатка виготовляли святковий букет разом з керівником гуртка Огородник І.М.

Тож, можемо висловити надію, що день відкритих дверей у нашому навчальному закладі пройшов вдало, у чому ми зможемо переконатися вже наступної осені.

В.Жежук, педагог-організатор