Вітальний концерт до Дня працівників освіти

Щороку  у першу неділю жовтня освітяни відмічають своє професійне свято. Так, у п’ятницю 02.10.2015 року у ЗОШ № 27 відбувся вітальний концерт з нагоди Дня працівників освіти. Підготовка до концерту велася досить ретельно, зважуючи на те, що минулого року було не до урочистостей. Так учасники молодіжного клубу «Альфа» творчо підійшли і до написання концертного сценарію і до його втілення. Забігаючи наперед відзначимо, що захід пройшов на «Ура!». Адже вітали наших освітян і листоноша Пєчкін, і гість з Італії Дон Карліоне,  і навіть циганка Вероніка. Сльози на очах у декого з вчителів викликала знайома до болю пісня «Вчителько моя», у виконанні ансамблю ( Матюшенко О.В., Гордієнко Г.В. та Стариченко Маринки). А вітальні промови Пєчкіна та Дона Карліоне викликали у глядачів щирий сміх та оплески. Гарного настрою додали також гумористичні мініатюри у виконанні учасників клубу дозвілля «Школяр». Тож можна підсумувати, що концерт викликав масу позитивних емоцій та подарував хороший настрій усіх,  хто був присутній у залі.