Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Акція в ЗОШ №27 Вітаміни для поранених

 

 

            У такий нелегкий для країни час ми робимо все від нас залежне для того, щоб підтримати нашу армію, бійців, які захищають незалежність та національну гідність. Одним з таких виявів доброї волі учнів та батьків ЗОШ №27 став збір вітамінів для поранених солдатів, які проходять лікування у Рівненському військовому госпіталі.

            Ця акція була ініційована колективом 2-В класу. Усі небайдужі відгукнулися. Несли хто, що міг: лимони, банани, апельсини, грейпфрути, різноманітне печиво тощо. Потрібно сказати, що шкільна громада теж долучилася до цієї акції. Було  організовано ще один майстер-клас Розфарбуй іграшку на допомогу пораненим солдатам: небайдужі учні школи кидали гроші в скриньку, а за це їм давали гіпсову іграшку, яку вони тут же розфарбували та могли залишити собі  або подарувати друзям. Під час проведення цього заходу було зібрано 720 гривень та передано батькам 2-В класу, які в свою чергу  закупили фрукти та печиво для солдат.

            А ще бабуся одного із 2-класників напекла цілий ящик домашніх смачних пирогів, які і принесла до госпіталю.

            Передачу продуктів здійснили учні та батьки 2-В класу. Вони відвідали бійців у терапевтичному відділенні. Крім цього учні початкової школи малювали малюнки, які доручили другокласникам подарувати пораненим солдатам. Дітки поспілкувались із захисниками, дехто навіть віршики розповів. Це дуже зворушило солдатів адже у багатьох із них є такі ж діти, які їх чекають, і яких вони вже давно не бачили. Найбільше потішили солдатів іграшки-обереги та смачні пиріжки бабусі Раї.

             Після відвідин палати учням провели невеличку екскурсію по території госпіталю, розповіли про історію його створення. А наостанок було вручено подяку учням ЗОШ №27 за моральну та духовну підтримку наших бійців.

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)