Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Вручення свідоцтв девятикласникам

         У понеділок 12.06.2017 р. у ЗОШ № 27 відбулася урочиста подія вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам основної школи. У святковому залі зібралися вчителі, батьки та гості. Після вітальних слів директора школи Харіва Б.Я. випускники девятикласники по черзі виходили на сцену, отримували свідоцтва, подяки за активну участь у громадському житті школи та класу. Перед тим четверо учнів отримали свідоцтва з відзнакою. Для випускників та  усіх присутніх лунали пісні у виконанні вихованців вокальної студії Золотий мікрофон під керівництвом Марчак О.В., а також пісня у виконанні випускниці 9-В класу.  Крім того, мистецькими дарунками стали і хореографічні композиції від учасників танцювальних колективів Оксамит та Любава, під керівництвом Гордієнко Г.В. та Лукянчук Л.А.

         Звичайно, лунали подяки та оплески і на честь класних керівників, і на честь перших вчителів-класоводів, і для усіх інших вчителів, що упродовж стількох років сіяли у душах теперішніх девятикласників мудре, добре та вічнеОсобливо зворушливо звучали і слова батьків випускників, які відзначили перший рубіж на шляху до дорослого життя своїх дітей.

         Тож тепер кожен із них має зробити свій вибір вступати до інших навчальних закладів, чи продовжити навчання у 10-му класі ЗОШ № 27.

 

В.Жежук, педагог-організатор

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)