Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Тиждень Виховання громадянина патріота України

        

         У рамках тижня Виховання громадянина патріота України з ініціативи учнівського самоврядування у ЗОШ №27 пройшла серія виставок творчих робіт та проектів. Так для учнів 1-4-их класів це було представлення творчих робіт, які діти виконували разом із батьками. Тематика була повязана з творами українських дитячих письменників. Моя маленька Батьківщина - під такою назвою відбулася виставка. Відзначимо, що роботи були різні, виконані різними техніками. Деякі з них вирізнилися дитячою безпосередністю; деякі були у  виконані досить майстерно, майже професійно. Але всі проекти були яскраві, щирі, світлі.

         Тож хочеться сподіватися, що така співпраця батьків та дітей дійсно сприятиме формуванню почуття патріотизму. Бо ж всім відомо, все у цьому житті починається з малого: з зернинки виростає дужий клас, з струмочка розпочинається бурхлива річка, любов до своєї країни розпочинається з батьківського порогу.

         Додамо, що учні 5-8-их класів готували свою виставку у рамках цього ж таки тематичного тижня. Але акцент їхніх робіт був перенесений на сімї та родини. Тож їх міні-проекти носили назви Сімейні династії, Світ професій та Захисники Вітчизни у моїй родині.

         Переглядаючи виставкові роботи, можна було із впевненістю сказати, що яка б не була у наших рідних професія лікаря, педагога, столяра чи двірника, військова чи цивільна всі вони важливі, якщо сприяють встановленню і розвитку сильної, вільної і квітучої Української держави. А люди, що є носіями цих професій є для нас найкращими, найріднішими, близькими.

         Старшокласники ЗОШ № 27 активно долучилися до участі у заходах до тижня Виховання громадянина патріота України. Для учнів 9-11-их класів тема патріотизму розкривалася у проектах під назвами Моє місто, Моя країна. Роботи були досить оригінальними і зрілими, відповідали рівню старшокласників.

         Хтось зображав національні символи, хтось культурні памятки, хтось   писав вірші, хтось - просто малював плакат Я люблю Україну. Хочеться вірити, що у ці роботи разом із вмінням малювати чи писати діти вклали частинку своєї душі.

 

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес-клубу

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)