13.06.2019 р.     Урочисте вручення свідоцтв учням 9-их класів

Після останнього дзвоника закінчилися лише уроки, але тривала підготовка та здача випускних іспитів, консультації і т. ін.. Але ж все у житті має властивість закінчуватись і ось – фінал: урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-их класів. Все, як за звичай: хвилювання, красиві випускники, які вмить якось подорослішали,  стурбовані батьки та вчителі. Кожен має у цьому свою особливу роль. Велика шкільна актова зала ледь вміщає гостей. І нарешті – звучать урочисті фанфари і розпочинається родинне свято. У ЗОШ №27 це – завжди подія з піснями, танцями – можна сказати повноцінна концертна програма, під час якої звучать теплі щирі привітання з уст директора школи, батьків, вчителів. Своє слово сказали і випускники – девятикласники. Кожен клас представив свій номер, щоб якнайкрасивіше себе показати.

Під час фінальної пісні (а це був відомий саунд-трек з популярного фільму «Школа») на сцену вийшли всі випускники девятикласники. Саме так завершилося  ще одне свято, яке  віднині стане історією ЗОШ №27. 98 випускників отримали свої перші (після паспорта) офіційні документи про важливу сходинку до дорослого життя (із них 4 з відзнакою). Хтось  першого вересня повернеться до школи і сяде за парту, як десятикласник, а хтось – обере свій шлях  вже без школи. Тож нам  лишається побажати їм усім удачі та здійснення задуманого.