Виховні заходи

Заслуговують уваги проведені минулого тижня виховні заходи у початковій школі ЗОШ № 27.

Так у 2-Б класі -  «Символи моєї держави». У  цікавій формі було розкрито історію виникнення державної символіки України. Увага була також приділена рослинам-символам ( верба, калина), про які наш народ складав пісні. Тому саме українські народні пісні на дану тематику звучали у виконанні учнів. Цікаві розповіді, вірші, прислів’я, а також пісні у поєднанні із танцями надали виховному заходу яскравого патріотичного забарвлення, зробили його цікавим і таким, що надовго запам’ятаються і дітям,  і батькам.

Зовсім іншого напрямку, але не менш цікавим і повчальним виявився захід 3-А класу на тему «Здоровим будь». Тут дітки, які грали ролі вітамінів, розповіли про свою  користь. Були також цікаві і колективні ігри. Крім того, діти мали можливість переглянути повчальні мультфільми про те, яких правил слід дотримуватися, щоб бути здоровими.

А от захід у 3-Б класі, на якому була присутня майже вся початкова школа, занурив усіх у чарівний дивосвіт старих казок, звідки прийшли до нас у гості такі ж старі давно забуті герої, але з добрим «нальотом» сучасності. Такою, наприклад, була Баба Яга з елітного модельного агентства. Додамо, що захід був театралізованим – учасники підготували чудові костюми і показали себе прекрасними юними акторами.

Після такої вистави тільки лінивому не захочеться взяти до рук збірку казок і прочитати її. Від прекрасної підготовки, цікавого сюжету, костюмів та дитячих виступів склалося враження, що ми дійсно побували у казці.