Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

  

Виховні заходи

 

         Заслуговують уваги проведені минулого тижня виховні заходи у початковій школі ЗОШ № 27.

         Так у 2-Б класі -  Символи моєї держави. У  цікавій формі було розкрито історію виникнення державної символіки України. Увага була також приділена рослинам-символам ( верба, калина), про які наш народ складав пісні. Тому саме українські народні пісні на дану тематику звучали у виконанні учнів. Цікаві розповіді, вірші, прислівя, а також пісні у поєднанні із танцями надали виховному заходу яскравого патріотичного забарвлення, зробили його цікавим і таким, що надовго запамятаються і дітям,  і батькам.

         Зовсім іншого напрямку, але не менш цікавим і повчальним виявився захід 3-А класу на тему Здоровим будь. Тут дітки, які грали ролі вітамінів, розповіли про свою  користь. Були також цікаві і колективні ігри. Крім того, діти мали можливість переглянути повчальні мультфільми про те, яких правил слід дотримуватися, щоб бути здоровими.

         А от захід у 3-Б класі, на якому була присутня майже вся початкова школа, занурив усіх у чарівний дивосвіт старих казок, звідки прийшли до нас у гості такі ж старі давно забуті герої, але з добрим нальотом сучасності. Такою, наприклад, була Баба Яга з елітного модельного агентства. Додамо, що захід був театралізованим учасники підготували чудові костюми і показали себе прекрасними юними акторами.

         Після такої вистави тільки лінивому не захочеться взяти до рук збірку казок і прочитати її. Від прекрасної підготовки, цікавого сюжету, костюмів та дитячих виступів склалося враження, що ми дійсно побували у казці.

        

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)