Великодній ярмарок

У  «чистий четвер» рівняни та гості міста, що опинилися на Майдані Незалежності  з тієї чи іншої причини, могли спостерігати не лише писанки на деревах, величезні писанки, виставлені перед кінопалацом «Україна», але і велелюдне зібрання – це стартувала теж вже традиційна  великодня ярмарка. Вона проводиться  напередодні Великодня і кожен раз має на меті якусь певну ціль – кошти, зібрані від продажу дитячих виробів, направляються чи то на допомогу хворим, на потреби АТО, або ж має якусь іншу, не менш благородну мету. Ось і цього річ, не зважаючи на дощ та вітер, ярмарок вирував досить бурхливо. У ЗОШ № 27 «торги « розпочалися ще у школі – бажаючих долучитися до «акції» було чимало: діти принесли різноманітні сувенірники, виготовлені власноруч (брелоки, браслети, обереги,  стилізовані писанки, ляльки-мотанки і та ін.), а також святкові смайлики (пасочки та печиво). І все це можна було придбати для себе чи  у подарунок. Так, за досить короткий час у благодійній скриньці вже було біля  3-х тисяч гривен. Після того, учасники ярмарки поїхали у місто, щоб долучитися до загального проекту.

У результаті спільними зусиллями наша школа зібрала 3410 грн. на міську акцію для хворих діток. На 1000 грн. придбали пасхальні подарунки для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, із малозабезпечених сімей, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей, які переселились зі Сходу країни (усього разом їх у нас 56 чоловік). А на 250 грн. діти подарували  святковий Великодній кошик для Василя Лящука, незрячого поета.

Учні, які були на цій ярмарці продавцями, ділячись враженнями від заходу, жалкували лише за тим, що сильний дощ змусив їх передчасно завершити ярмарок і не дозволив зібрати ще більше коштів.

В.Жежук, педагог-організатор