Завершення Тижня школи

Збіг непомітно тематичний Тиждень у ЗОШ №27, кожен день якого був насичений цікавими подіями та заходами. І ось пятниця останній робочий день. Саме на пятницю заплановано було дві грандіозні події. Одна з них масштабний творчий проект-акція Картина одного дня Створення колективного панно Україна - моя країна, який організували члени учкому Шанюк Таня та Манелюк Аліна. У його реалізації брали участь учні 7-10-их класів. Зміст проекту наступний школярам було запропоновано величезне панно з 4-их ватманських листів, на якому контури географічної карти України та всіх її областей. Кожен клас отримав індивідуальне завдання розмалювати свою область. Зазначимо, що кожен клас підійшов досить творчо до реалізації цього завдання: позначали міста обласні центри, зображали герби міст, архітектурні памятки, відомі культові споруди, обєкти, завдяки яким та чи інша область є відомою в Україні, чи, навіть, світі (як от поліський бурштин та базальтові стовпи, криворіжські каньйони та червоні озера тощо). У кінці робочого дня це величне панно було вивішене у шкільному фойє тепер усі мали можливість оцінити внесок кожного класу у створення цього колективного грандіозного шедевру.

Ще однією знаменною подією стала розважальна програма для старшокласників 8-11 класів. До її організації теж залучилися самі учні підібрали музичне оформлення, допомагали налаштовувати апаратуру. О 17.00 год. бажаючі потанцювати та розважатись почали сходитись до школи. Пильні чергові слідкували за тим, щоб всі учасники були у належному настрої та дискотека пройшла без чп. Тож все пройшло спокійно: хто танцював і відривався на повну, а хто просто спілкувався. Так, чи інакше,  шкільна дискотека це хороша альтернатива вічному сидінню у соціальних мережах.

Тож святкування шкільного ювілею та Тиждень школи завершився. І нам лишається з нетерпінням чекати наступного року, наступного Тижня школи та нових проектів і ідей його проведення.

К.Меліх, голова учкому