29 травня - День жовтого кольору

Третій день – День жовтого сонячного кольору у таборі «Веселка» при ЗОШ №27 розпочався із традиційної лінійки та ранкової зарядки. А після сніданку усі «веселкові» мешканці поспішили у велику актову залу – саме там на них вже чекали актори Київського лялькового театру із виставою про веселого баранчика «Шона» . І, хоч чи не кожен другий, напевне, вже добре знайомий із цим героєм та його пригодами, виставу дивились із захопленням.

Після вистави на загонові справи залишилося не так вже й багато часу – але діти встигли і обговорити виставу, і використати час на заняттях в гуртках. Так непомітно час наблизився до обіду. Відзначимо, що нашим шкільним сніданкам та обідам позаздрив би сам Клопотенко – адже наші шкільні кухарі готують по-домашньому, із гарним настроєм та знанням своєї справи. Тут  звичайний бутерброд перетворюється на «паніні», а банальний салат із червоного буряка на екзотичний «мікс» із додаванням смаженого та очищеного соняшникового насіння, свіжої зелені та мякого солодкого горошку. А про «ромби» із курячого філе і говорити нічого – соковиті, обсмажені до румяної  скоринки, апетитно ваблять око, і «запрошують» скуштувати. Звичайно, про кулінарні «шедеври» нашої шкільної їдальні можна говорити ще багато, але нам час повертатися до інших табірних справ.

Отже, після смачного обіду загони разом із своїми вожатими відправились до великої спортивної зали – тут розпочинався наш традиційний «Стартін» - конкурс – марафон із спортивно-танцювальних вправ та завдань. Підготували цю розвагу вчитель фізкультури Шевчук Н.М. та керівник шкільної хореографічної студії «Оксамит» Гордієнко Г.В. Додамо , що у цьому заході меж для креативу не було – під запальні мотиви сучасних хітів діти танцювали «веселий танець», «сумний танець», «широкий» та «вузький танець», «високий», «низький» , «довгий», «короткий»  і т.д. Зазначимо лише, що під кінець марафону мешканці табору помітно «поспокійнішали», хтось раз по раз  присідав на лавку, а хтось просто знесилено лягав прямо на підлогу. Але дистанцію подолали усі загони і відповідно отримали нагороди з відзначенням танців, у яких вони були найкращими.

Так добіг завершення 3-ій табірний день – підсумкова лінійка була крапкою у «веселкових» пригодах та подіях середи. Ще один день став історією. Дітки розійшлися по домівках в очікуванні нового дня у таборі.

Звіт піклувальної ради
Звіт директора