Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

ДО УВАГИ БАТЬКІВ  МАЙБУТНІХ  ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

 

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради  з 01 лютого 2019 року розпочинає  прийом заяв про зарахування дітей  до першого класу, у тому числі до 1 класу, в якому  діти навчатимуться за освітньою програмою початкової школи   науково-педагогічного проекту Інтелект України.

На базі школи функціонують 15 гуртків спортивного та художньо-естетичного спрямування, філіали спортивної школи, станції юних туристів і  плавбасейн.

У школі працює  група подовженого дня.

 

За інформацією  звертатися за адресою:

вул. Дубенська, 133, ЗОШ № 27  тел. 62-83-77 з 09.00 до 16.00 год.

Прийом заяв та зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 року № 367,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016 Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Перелік документів, необхідних для зарахування до школи.

Відповідно до  наказу  Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти для зарахування дитини до 1 класу один з батьків дитини особисто має подати до закладу освіти НЕ ПІЗНІШЕ 31 ТРАВНЯ заяву та такі документи:

1) копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу здобувача освіти ( під час подання копії предявляється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації  № 086-1/о Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обовязкового медичного профілактичного огляду, форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоровя України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089.

У випадку подання копії  медичної довідки оригінал має бути поданий  до видання наказу про зарахування. 

 У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися  оригінал або копія  висновку  про комплексну психолого-педагогічну  оцінку  розвитку дитини  чи витяг з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації на підставі якого здійснюватиметься утворення інклюзивного  класу та зарахування до нього дитини з особливими освітніми потребами.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути предявлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування:

 1) копія одного з документів, до яких вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист) одного з батьків дитини з відміткою про реєстрацію місця проживання на території обслуговування закладу (під час подання документів предявляється оригінал відповідного документа);

2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207;

3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);

4) копія документа, що засвідчує право на проживання дитини, одного з батьків дитини на території обслуговування закладу освіти: право власності на відповідне житло або право на користування ним (договір на користування житловим приміщенням має бути нотаріально посвідчений (крім договору на користування кімнатою в гуртожитку) або зареєстрований відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР). Під час подання заяви предявляється оригінал відповідного документа.

Відповідно до розпорядження Рівненського міського  голови від 04.12.2018 року1113-р Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування на першочергове зарахування до Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 27  мають право діти, які проживають за адресами : м. Рівне, вулиці: Макарова ( будинки №№ 2, 4, 6, 8, 10), Дубенська (від вулиці Луцької до вулиці Макарова обидва боки), Вінницька (від початку вулиці до вулиці Тувинських Добровольців обидва боки), Малинова, Верещагіна,Айвазовського, Корсунська, Андрія Лайка, провулок Вінницький, Дрогобицька, Голубина, Холмська, Ізмаїльська, Жукова, Неофіта Кибалюка, Слов`янська, Федора Пекарського.

Також право на першочергове зарахування мають діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти. 

 Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у 1-их класах, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість місць у 1-их класах, зарахування дітей відбувається за такими правилами:

1) До 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти;

2) До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування ( у період з 05 по 10 червня);

3) До 15 червня включно зараховуються на вільні місця та за умови утворення окремого класу також і ті діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, але мають бажання здобувати освіту за освітньою програмою, що використовується закладом освіти ( у ЗОШ № 27 Інтелект України).

завантажити зразок заяви про зарахування до закладу освіти

 

 

 
Вчителі

 

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

Звіт піклувальної ради
Звіт директора
 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)