Подорож  країною Здоровя

28 вересня 2017 року у ЗОШ №27 у рамках проведення Олімпійського тижня вчитель фізичної культури  Наталія Михайлівна Шевчук провела майстер-клас Організація масових фізкультурно-оздоровчих заходів (інтерактивна програма Подорож  країною Здоровя). Захід відвідали адміністрація школи та вчителі фізичної культури міста.

Активними помічниками під час проведення Дня здоровя  були студенти РДГУ майбутні вчителі фізичної культури. Наталія Михайлівна вже не один рік співпрацює з кафедрою ТМФВ РДГУ, поширюючи свій досвід.

Учителі початкових класів організовано вивели учнів на стадіон для проведення ранкової зарядки. Комплекс ритмічної гімнастики для учнів провели студенти 1 курсу(ФВ -1) РДГУ під керівництвом Давидюк І.В.(викладач ритміки та хореографії). Після зарядки класи отримали маршрутні листи Подорожі країною Здоровя. Було заплановано, що першими вирушать першокласники, на другому уроці другі класи, на третьому треті класи, на четвертому уроці  - четверті класи.

Подорож було заплановано по станціях: Загадкова, Тунель, Урожайна, Баскетбольна, Пострибайко та Ерудиціон. Команди ішли по колу, не зустрічатись на одній станції, та стартували кожен із різної станції.

На Загадковій - учні відгадували загадки, повязані зі здоровям, спортивним інвентарем, видами спорту та пригадували і вивчали приcлівя про здоровя.

Станція Тунель вимагала від школярів навичок долати перешкоди на спортивних спорудах стадіону у заданому напрямку. І тут вони проявили свою силу, спритність та координацію.

На Урожайній учні змагались у спритності та швидкості: хто швидше посадить і збере картоплю.

Баскетбольна станція дала можливість позмагатись у точності попаданні баскетбольним мячем  у ціль: перші та другі класи у квадрат, а треті та четверті  - у кошик.

Однією з цікавих станцій стала Пострибайко. Учні вчились виконувати танок Лєтка-Єнька, а після вивчення пройти таким способом певну дистанцію.

На Ерудиціоні школярі дізнались про відомих спортсменів, проявили обізнаність у знанні спортивного інвентаря та видів спорту. Також на станції був присутній чемпіон світу з греко-римської боротьби Владислав Кравченко МСМК (студент РДГУ, вихованець ДЮСШ№1), і з яким познайомились діти.

Тож  День здоровя  зарядив дітей енергією, додав наснаги та позитивних емоцій, зміцнив учнівську дружбу та ще раз нагадав про золоте правило взаємодопомоги!

С.Банькова,

заступник директора