Тиждень біології, хімії, основ здоров`я

22.04 26.04.19

Ні для кого у школах не є новиною проведення різноманітних предметних тижнів. Ось і у нашій ЗОШ №27 пройшов тиждень біології, хімії та основ здоров`я з 22.04 по 26.04.19 р. Вчителями предметниками було розроблено план проведення із масою цікавих тематичних заходів, до яких залучались всі паралелі включаючи і початкові класи. (Екскурсії у хімічну лабораторію Юний хімік для 4-класників).

Отже, для початкової школи вчитель основ здоров`я Мельникович О.А. при допомозі учениць 10-го класу було проведено тренувальні вправи Вмій врятувати життя - про те, як слід діяти  в певних життєвих ситуаціях, щоб зберегти життя собі та тому , хто потребує невідкладної допомоги. Учні 5-7 класів взяли участь у біологічних квестах (біологічному Пошук скарбів та квесті-руханці Подорож країною Основи здоров`я), долучилися до участі у Всеукраїнському природному конкурсі Колосок, позмагалися у пізнавальній грі  Кращі знавці природи, а також проявили свою креативність у конкурсі поробок Друге життя непотрібних речей і, на сам кінець, провели трудові десанти Зроби місто чистішим та Зелена архітектура  шкільного подвір`я. Крім того, шестикласники були на цікавій екскурсії до пожежної частини та випробували свої знання у вікторині Світ грибів.

Для восьмикласників проводились інформхвилини на уроках основ здоров`я Модель поведінки під час  терористичного акту, а також вони були запрошені до участі у брейн-рингу Моє тіло мій дім. На паралелі 9-х класів було проведено здоров`язбережувальний  диктант на тему Виявлення небезпечного  пристрою і проведено зустріч, де вони презентували проект Захист геному людини від шкідливих мутаційних впливів та Генетичний моніторинг у людських спільнотах. Щодо роковин Чорнобильської трагедії на паралелі пройшли  відео-інформхвилинки Найбільша екологічна катастрофа сучасності. Десятикласники ж допомагали вчителям-предметникам у заходах для початкової школи, а  також взяли участь у реалізації економічного проекту Небезпека сусідства хімічних заводів. А ось найстарші 11-класники долучилися до загальношкільного конкурсу малюнків, стіннівок та фотографій під назвою Дивовижний світ природи та взяли участь у захисті проектів Екологічні  проблеми сучасності.

Тож предметний тиждень був досить насиченим, жвавим і багатим на різноманітні заходи до у часті у яких долучилися усі, без виключення, паралелі.

Керівник м.о. Маркевич А.М.

Звіт піклувальної ради
Звіт директора