Тиждень біології, хімії, основ здоров`я

22.04 – 26.04.19

Ні для кого у школах не є новиною проведення різноманітних предметних тижнів. Ось і у нашій ЗОШ №27 пройшов тиждень біології, хімії та основ здоров`я з 22.04 по 26.04.19 р. Вчителями предметниками було розроблено план проведення із масою цікавих тематичних заходів, до яких залучались всі паралелі включаючи і початкові класи. (Екскурсії у хімічну лабораторію «Юний хімік» для 4-класників).

Отже, для початкової школи вчитель основ здоров`я Мельникович О.А. при допомозі учениць 10-го класу було проведено тренувальні вправи «Вмій врятувати життя» - про те, як слід діяти  в певних життєвих ситуаціях, щоб зберегти життя собі та тому , хто потребує невідкладної допомоги. Учні 5-7 класів взяли участь у біологічних квестах (біологічному «Пошук скарбів» та квесті-руханці «Подорож країною «Основи здоров`я»), долучилися до участі у Всеукраїнському природному конкурсі «Колосок», позмагалися у пізнавальній грі  «Кращі знавці природи», а також проявили свою креативність у конкурсі поробок «Друге життя непотрібних речей» і, на сам кінець, провели трудові десанти «Зроби місто чистішим» та «Зелена архітектура  шкільного подвір`я». Крім того, шестикласники були на цікавій екскурсії до пожежної частини та випробували свої знання у вікторині «Світ грибів».

Для восьмикласників проводились інформхвилини на уроках основ здоров`я «Модель поведінки під час  терористичного акту», а також вони були запрошені до участі у брейн-рингу «Моє тіло – мій дім». На паралелі 9-х класів було проведено здоров`язбережувальний  диктант на тему «Виявлення небезпечного  пристрою» і проведено зустріч, де вони презентували проект «Захист геному людини від шкідливих мутаційних впливів» та «Генетичний моніторинг у людських спільнотах». Щодо роковин Чорнобильської трагедії на паралелі пройшли  відео-інформхвилинки «Найбільша екологічна катастрофа сучасності». Десятикласники ж допомагали вчителям-предметникам у заходах для початкової школи, а  також взяли участь у реалізації економічного проекту «Небезпека сусідства хімічних заводів». А ось найстарші – 11-класники – долучилися до загальношкільного конкурсу малюнків, стіннівок та фотографій під назвою «Дивовижний світ природи» та взяли участь у захисті проектів «Екологічні  проблеми сучасності».

Тож предметний тиждень був досить насиченим, жвавим і багатим на різноманітні заходи до у часті у яких долучилися усі, без виключення, паралелі.

Керівник м.о. Маркевич А.М.

Звіт піклувальної ради
Звіт директора