День відкритих дверей для батьків

майбутніх першокласників у ЗОШ №27

Ми вже звикли, що з лютого розпочинається кампанія, повязана із набором діток до першого класу школи саме вони з приходом вересня, прийдуть до нас уже школярами-першокласниками. Звичайно ж, кожен навчальний заклад, рекламуючи себе, влаштовує т.з. дні відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників. У ЗОШ №27 крім офіційного представлення нашого закладу, традиційно влаштовуються невеличкі концертні програми, у яких свої досягнення представляють вихованці гуртків мистецького спрямування: вокального, хореографічного та театрального. Ось і цього річ програма концерту складалася із небагатьох номерів, щоб не дуже втомити аудиторію і дати гостям можливість скласти повне враження від нашої школи.

Отже, розпочали концерт юні конферансьє (вихованці гуртка Альфа під керівництвом Міщук Л.М.), далі виступили наймолодші учасники хореографічних колективів Любава (кер. Лук`янчук Л.А.) та Оксамит (кер. ГордієнкоГ.В.). До уваги глядачів було запропоновано і виступ шкільного хору під кер. Нагорної Н.І., а також вокальний номер від ансамблю До-мі-соль-ка  -  учасників вокальної студії  Золотий мікрофон під кер. Марчак О.В.  Учасники гуртка Альфа (середня та старша групи) представили  на розсуд публіки дві гумористичні театральні мініатюри. З реакції залу  було зрозуміло їх позитивний вплив на гарний настрій присутніх дехто щиро сміявся аж до сліз! А от зворушливий, ніжний Вальс у виконанні юних танцюристів колективу Любава знов навернув глядачів на лірику. На завершення концертної програми усі присутні в залі могли насолодитися ритмом, масовістю та синхронністю запальної Гуцулки -  танцю у виконанні колективу Оксамит. Тож саме таким творчим дарунком зустріла ЗОШ №27 своїх потенційних батьків та майбутніх першокласників, на яких ми з нетерпінням чекатимемо у вересні.

Після концертної програми вчитель початкових класів Бовгиря Л.М. запросила майбутніх першокласників у свою творчу майстерню, в якій  діти виготовили  листівки для мами, вивчили віршик та погралися в гру.

У той час директор школи  Харів Б.Я. усім присутнім спрезентував візитівку ЗОШ №27. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бачинська І.М. ознайомила батьків із основними аспектами організації освітнього процесу в початковій школі в рамках реалізації НУШ. На зустрічі до уваги батьків також було представлено освітню програму науково-педагогічного проекту Інтелект України. Усі присутні мали можливість познайомитись із учителями, які будуть працювати у перших класах,  дізнатися про правила зарахування дітей до першого класу у 2019-2020 н.р.

Бачинська І.М., заступник директора з виховної роботи

Звіт піклувальної ради
Звіт директора