Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

Розклад  роботи гуртків ЗОШ № 27

на 2017-2018 навчальний рік

 

 

№ п/п

Назва гуртка, керівник

Го-ди-ни

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

  1.  

Гурток Хореографія,

(1-9 класи),

Л. Лукянчук 

з 01.09

18

 

13.30 15.10 І гр. (1-4)

каб. хореогр.

15.20 16.55 ІІ гр.

каб. хореогр.

 

13.30 15.10 І гр. (1-4)

каб. хореогр.

15.20 17.00 ІІ гр.

каб. хореогр.

 

 

13.30 15.10 І гр.

 (1-4)

акт. зала

15.20 17.55 ІІІ гр.

акт. зала

 

14.20 15.55 ІІ гр.

каб. хореогр.

16.00 18.25ІІІ гр.

каб. хореогр.

 

 

2.        

Гурток Хореографія,

(3-10-і класи),

Г. Гордієнко

з 01.09

18+1

 

16.00  - 17.40 (сер. гр.)

17.45 20.20 (ст. гр.)

актова зала

 

 

14.20 16.00 (мол. гр.)

16.05  - 17.45 (сер. гр.)

17.50 20.25 (ст. гр.)

каб. хореогр.

 

 

14.20 16.00 (мол. гр.)

16.05  - 17.45 (сер. гр.)

17.50 20.25 (ст. гр.)

каб. хореогр.

 

 

 

  1.  

Гурток Клуб старшокласників Альфа,

 (5-7, 8-11-і класи),

Л. Міщук

з 01.09.

18

 

13.30 15.05 (І гр.)

15.20 17.00 (ІІ гр.)

17.10 18.55 (ІІІ гр.)

МЦ Альфа

 

13.30 15.05 (І гр.)

15.20 17.00 (ІІ гр.)

17.10 18.55 (ІІІ гр.)

МЦ Альфа

 

 

 

13.30 15.05 (І гр.)

15.30 16.55 (ІІІ гр.)

МЦ Альфа

 

14.20 16.00(ІІгр.)

16.10 17.45

(ІІІ гр.)

МЦ Альфа

 

  1.  

Гурток Вокальний спів

 (6, 7  класи),

І. Нагорний

з 01.09

14

 

14.30 16.05 (І гр.)

шк. музей

16.15-17.00 (ІІ гр.)

17.10-18.45 (ІІІ гр.)

ЦДТ

 

 

 

15.15 16.50 (І гр.)

17.00 18.35 (ІІ гр.)

каб. 110

 

 

14.30 15.15

 (І гр.) ЦДТ

15.20-16.55 (ІІ гр.)

17.00-18.35

 (ІІІ гр.)

каб. 110

 

  1.  

Гурток Народна творчість,

(1-4-і- класи),

І. Огородник

 з 01.09

18

 

 

13.10 -14.40 (І гр. )

14.50 16.20 (ІІІ гр.)

16.30 18.00 (ІІ гр.)

центр дит. тв.

 

13.10 -14.40 (І гр. )

14.50 16.20 (ІІІ гр.)

16.30 18.00 (ІІ гр.)

центр дит. тв.

 

13.10 -14.40 (І гр. )

14.50 16.20 (ІІІ гр.)

16.30 18.00 (ІІ гр.)

центр дит. тв.

 

 

  1.  

Гурток Естрадний спів,

(1-11-і класи),

О. Марчак

з 02.10

4

13.30-15.15

Альфа,

каб. 110

 

 

 

13.30-15.15

Альфа,

         каб. 110

 

  1.  

Гурток Вокального мистецтва,
(1-4-і класи),

Н. Нагорна

З 02.10

 

 

4

13.30-14.15

актова зала

14.20-15.05

центр дит. тв.

 

 

13.30-14.15

14.20-15.05

каб. 110

 

 

  1.  

Гурток КВН-театр,

 (5-6, 7-11-і класи),

А. Алексєєв,

з 01.09

18

 

 

 

13.30 15.05 (м. гр.)

15.15 16.50

 (5-7 кл.)

17.00 18.35

(8-11 кл.)

 актова зала

 

13.30 15.05 (м. гр.)

15.15 16.50

 (5-7 кл.)

17.00 18.35

(8-11 кл.)

 актова зала

11.00 12.35 (м. гр.)

15.15 16.50

 (5-7 кл.)

17.00 18.35

(8-11 кл.)

 актова зала

  1.  

Гурток Патріот,

(9-11 класи),

В. Плетюк

з 01.09

9

 

15.15 16.50

каб. 406

 

15.15 16.50

каб. 406

 

15.15 16.50

тир

 

15.15 16.50

тир

 

15.15 16.00

каб. 406

 

  1.  

Гурток Шахи ,

(1-11-і класи),

В. Плетюк

з 02.10.

4

 

14.20 15.05

каб. 417

 

14.20 15.05

каб. 417

 

14.20 15.05

каб. 417

 

 

14.20 15.05

каб. 417

 

  1.  

Гурток Футбол,

(8-11-і класи),

Ю. Наконечний,

з 01.10.

3+1

 

 

 

15.10 16.45

велика спорт. зала

 

 

 

9.00 8.45

8.50-9.35 (гр. зас.)

мала спорт. зала

  1.  

Гурток Футбол,

(1-4-і класи)

В. Поліщук,

з 01.10

3+1

 

 

13.25-15.00

мала спорт. зала

 

 

13.25-14.10

14.15-15.00 (гр. зас.)

мала спорт. зала

 

 

  1.  

Євроклуб,

(6-і класи),

О. Загура,

з.01.10

 

3+1

 

14.30 16.05

каб. 204

 

 

14.30 15.15

15.20-16.05 (гр. зас.)

каб. 204

 

 

 

 

  1.  

Гурток Художня вишивка,

(6-і класи),

Л. Котик,

з 01.10

4

 

14.20 15.55

каб. 115

 

 

 

 

14.20 15.55

каб. 115

 

  1.  

Гурток Юні туристи-краєзнавці,

 (8-і класи),

О. Северенчук,

з 01.10

2+2

 

 

 

 

 

 

12.00 13.30

14.00 15.30

 (гр. зас.)

  1.  

Гурток Моделювання іграшок-сувенірів ,

(5-і класи),

О. Однорог

з 01.10

4

 

 

 

 

14.20 15.05

15.10 15.55

каб. 114

 

14.20 15.05

15.10 15.55

каб. 114

 

 

 

 

 
Вчителі

 

Оснащення школи

Позакласна робота

гурткова робота

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

розклад гуртків

заходи гуртків

Наші публікації

Освітній навігатор

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація
Звіт піклувальної ради
Звіт директора

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)